Kontakt

Potrzebujesz pomocy, porady? Chcesz porozmawiać, masz pomysł na wpis? Może chcesz się spotkać lub nawiązać współpracę? Proszę o kontakt:

schroniskoweszczescie@gmail.com

Mieszkam w Strzałkowie, mogę dojechać do Słupcy i Wrześni, często bywam w Poznaniu:)


https://plus.google.com/u/0/106745798950556184144/about

2 odpowiedzi na „Kontakt

 1. ~Ula pisze:

  Witam serdecznie,

  Chciałabym zająć chwilkę i spytać o swojego szalenie kochanego Corgiego. Gdzieś na forum wyczytałam, że zachęcasz do kontaktu :)
  Mamy Atlasa od 2 tygodni. Wzięliśmy go w wieku 15 tygodni bo wcześniej byliśmy na wakacjach i nie było sensu go zabierać od rodziny.
  Wychował się z 4 dorosłymi psami tej samej rasy i 3 rodzeństwa, na koniec został sam ze szczeniaków.

  Jest cudowny i bardzo dużo razem pracujemy. Jako pies pasterski uwielbia ganiać, ale…. To już 2 mój pies tej rasy. Z poprzednim nie miałam kłopotu z socjalizacją bo miałam go od 8 tygodnia więc stopniowo dzieci, zwierzęta, hałasy, miasto, wieś.

  Atlas nie reaguje jak ma w pobliżu psy, ptaki, muchy. Jest w hipnozie. Smaczki go nie interesują za przybiegnięcie do mnie , bo po przybiegnięciu od razu zwiewa do psów. Do ludzi jest nieufny i nie daje się dotknąć, choć wystawy przed nim.
  Oczywiście zabieramy go do centrum miasta ( Białystok) i powoli oswajamy z nocą, fontanną, knajpą… bo one dają łakocie i jest super… Ale z ludźmi i innymi zwierzętami nie wygląda to ciekawie. Na spacer nie chce iść jeżeli po osiedlu za bramka kręci się pies….

  Prośba ogromna o pomoc :) :) potrzebuję jej mimo, ze wiem , że nie wolno się poddawać to pierwszy raz z psem mam taki problem a lekturowe rozwiązania nie działają. Zdaję sobie sprawę, że ja robię coś nie tak. Staram się nie denerwować, nie krzyczeć… wraca do mnie, podbiega, ale tylko po to by za chwilę czmychnąć :)

  Dziękujemy i pozdrawiamy

  Ula i Atlas ( Corgi Welsh Pembroke)

  • Jowita P pisze:

   Witam,
   dziękuje za kontakt i zaufanie. Przemyślę sytuację i napiszę odpowiedź na maila – raczej będzie dłuższa:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>