Szelki Julius K9 IDC Power

Mula jest aktywnym psem, uwielbia biegać. Z tego powodu większość z kupowanych przez nas szelek to guardy. Mucha posiada tańsze szelki z trixie, które używamy na co dzień. Posiada też szelki norweskie od Kudłaty art, które obecnie też są na codzienne spacery, ale raczej takie spokojne, z mamą. Mamy szeleczki od sali.pl na rower. Przyszedł czas na szelki na wyjazdy. Wybór padł na juliusy, fajnie wyglądają, są dobrze wykonane, wytrzymałe.

Zdecydowanie nie polecam tych szelek na codzienne, aktywne spacery. Są dosyć zabudowane, trudne w czyszczeniu. Nasze nie uległy jeszcze większym zabrudzeniom, bo na co dzień nie są używane. Nie nadają się do większych aktywności.

Firma Julius K9 oferuje wiele modeli szelek – dla psa przewodnika, z dodatkowymi ringami, rehabilitacyjne, pasowe, itd.Dostępne na stronie:


http://juliusk9-sport.pl/

Tu także znajdziecie szelki, dodatkowo możecie poczytać o różnicach między szelkami IDC Power a K9 Power.


http://www.p1es.pl/uprzeze-idc-power-c-4.html

Podstawowa różnica to obniżony pas piersiowy, by nie uciskał tchawicy.

Generalnie szelki są bardzo dobrze wykonane, posiadają bajery, a także przydatne rozwiązania jak np. elementy odblaskowe. Regulować można zarówno pasek piersiowy jak i brzuszny. Minusem w regulacji paska piersiowego jest przesuwające się w miarę zwiększania długości odblaskowe naszycie. Przydatna jest doszyta rączka do przytrzymania psa. Można dokupić wiele akcesoriów, np. diody, latarkę. Można także zmienić napisy po bokach na dowolne.

Zdjęcie0261

Polecam szelki Julius K9 IDC. Są dosyć drogie, ale na rynku są dostępne też droższe szelki, a niekoniecznie lepsze. Julius K9 IDC są warte swojej ceny, dodatkowo wyglądają na psie bosko. Minusów oprócz czyszczenia nie dostrzegam:)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Recenzje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Szelki Julius K9 IDC Power

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>