Obroża od Dingo

Swego czasu szukałam w stacjonarnych sklepach zoologicznych fajnej obroży dla psiaka. Był z tym spory problem, choć odwiedziłam wiele mniejszych i większych sklepów. Wszędzie było to samo, nudne wzory i kolory, często słabe materiały. W końcu w jednym sklepie natrafiłam na obróżkę firmy Dingo i z czystym sumieniem mogę polecić.


http://dingo.com.pl/product_category/obroze/

Obroża ma ciekawy wzór, jest oryginalna, ładna. Po ok. 3 miesiącach użytkowania w różnych warunkach i szorowania szczoteczką nadal wygląda dobrze. Nie brudzi się szybko i czyści całkiem łatwo. Straciła nieco kolory, ale nadal wygląda dobrze. Cena nie była zbyt wygórowania, porównując z obrożami oferowanymi przez firmy hand-made, a i nie trzeba było płacić za wysyłkę i czekać na dostarczenie.

Nasza obroża:


http://dingo.com.pl/product/obroza-america-alabama/

Jeśli potrzebujecie obroży na szybko, nie chcecie czekać na zamówienie, a szukacie dobrej i fajnej obroży – polecam firmę Dingo.:)

Zdjęcie0121

Ten wpis został opublikowany w kategorii Recenzje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Obroża od Dingo

  1. ~lilly pisze:

    U mnie w mieście ciężko znaleźć jakąkolwiek sensowną obrożę czy smycz. Zazwyczaj zwykłe kolory bez wzorków i też niezbyt specjalnej jakości to wszystko. Z Dingo też nie trafiłam na żadną wzorkową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>