Szarpak polarowy – MUST HAVE?

Szarpak polarowy to ciekawe rozwiązanie na fajną zabawkę dla psa. Można wykonać go samemu, nawet zakupując stary polar w second handzie albo kupując w sklepie internetowym lub stacjonarnym. W internecie można znaleźć wskazówki, jak taki szarpak wykonać. Fajne jest to, że możemy spróbować sami wyczarować super zabawkę dla naszego pupila, jeszcze lepiej gdy okaże się ulubioną.

Z racji tego, że znajoma wykonuje szarpaki, zdecydowałam się na zamówienie gotowego. Jest to naprawdę niedroga zabawka w porównaniu do niektórych modnych i popularnych piłek i szarpaków, które nie zawsze zachwycają psy. Możemy wybrać różne kolory, dobrać grubość i rodzaj splotu, dołożyć piłeczkę i stworzyć zabawkę, na której punkcie nasz psiak naprawdę oszaleje.

Polecam szarpaki polarowe. Są super rozwiązaniem dla psów uwielbiających przeciąganie się, służą fajnie jako motywator do ćwiczeń, można świetnie nakręcić psiaka na zabawę. Są dosyć trwałe, jeśli są słabo związane, rozciągają się, ale można przyciągnąć splot i zabawka jak nowa. Prać można w pralce:)

Zainteresowanym podam dane kontaktowe znajomej, która niedrogo wykonuje super szarpaki polarowe na zamówienie:)

Szarpak polarowy – jak dla mnie zdecydowane MUST HAVE!

Waszym zdaniem jaka jest zabawka, bez której żaden szanujący się psiarz nie może się obyć?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Recenzje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>