Bransoletka od Dekoracje Asi

W tym roku pod choinką zaskoczył i zachwycił mnie wyjątkowy prezent od Mikołaja w postaci siostry. Cudowna bransoletka z podobizną mojego kochanego psiaka.

Zamówienia można dokonać za pośrednictwem facebooka. Istnieje także strona internetowa z gotowymi produktami.


http://dekoracjeasi.pl/

Składając zamówienie za pomocą facebooka można podać dokładne wymagania, wytyczne odnośnie zamawianej rzeczy. W przypadku bransoletki można wybrać kolor rzemyka oraz poprosić o dodatkowe zawieszki. Pyszczek psiaka jest wykonywany na podstawie zdjęcia, z masy termoutwardzalnej. Powiem, że podobieństwo wykonanej zawieszki do Muli jest widoczne:)Autorka zadbała o najdrobniejsze szczegóły, co z pewnością nie jest proste!

Bransoletka jest dobrze zapakowana, zawieszka została dodatkowo zabezpieczona folią. Kontakt i wysyłka są błyskawiczne. Cena nie jest wygórowana.

Moim zdaniem jest to fajny pomysł na prezent i podobizna ukochanego pupila jest zawsze z nami, szczególnie tam gdzie kochanego psiaka zabrać nie możemy. Polecam!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Recenzje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Bransoletka od Dekoracje Asi

  1. ~lilly pisze:

    Bardzo fajny, oryginalny pomysł na prezent! Sama nosiłabym taką z podobizną mojego zwierzaka :) Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>