Zakończenie wakacji – jeziorko again:)

Miał być wypad pod namiot, ale niestety noce już za zimne. Poza tym namiocik był, ale nie było śledzików, dlatego przy większych podmuchach się przewracał. Plany zostały trochę pokrzyżowane, ale było SUPER.

IMG_20150827_183840

Tym razem wybrałyśmy się do miejscowości Skrzynka. Jak dla mnie jest to raj na ziemi – czyste jeziorko, lasy, mało ludzi, spokój. Jedni jeżdżą nad morze, inni w góry – no może tego trochę zazdroszczę, ale to dla Muli na razie za daleko, ledwo usiedzi w samochodzie pół godziny. My preferujemy jeziora, najlepiej w tygodniu, by było jak najmniej ludzi i aby psiak mógł się wyszaleć:)

Muluś  IMG_20150828_102907

Z Mulą naspacerowałyśmy się za wszech czasy. Psina poszalała w wodzie, popływała. Pierwszego dnia towarzyszyła nam Ania z psiakami – Misiem i Gaborem. Było przesympatycznie, niestety Ania nie mogła zostać i pozostałe dwa dni spędziłam z siorą i Muszką.

Okolice są tam naprawdę przecudne. Przy plażach co prawda jest troszkę śmieci – ah ci ludzie, ale w samych lasach czyściutko a i można trafić na takie ścieżki, gdzie chyba niewiele osób chodzi. Także miejsc na spacery miałyśmy pod dostatkiem. Jednego dnia przechodziłyśmy prawie siedem godzin:) A była też jazda rowerkiem, ogólnie bardzo aktywnie.

IMG_20150827_154412

Muszka wróciła zmęczona, widać było że takie klimaty psiakowi odpowiadają. Bardzo mi będzie brakowało tych lasów, szkoda że bliżej nie mamy takich pięknych terenów. Choć Muszce wystarczą pola, to ja zakochałam się w leśnych ścieżkach.

Na ostatni tydzień wakacji nie planujemy nic konkretnego, choć po głowie chodzi mi podróż pociągiem do Wrześni. Mula pozwiedzałyby sobie tamtejsze parki, bo są naprawdę ładne. Może uda się też zorganizować jakiś spacerek z psimi kumplami. Muszka na pewno może liczyć na dłuższe wypady z nami:)

Choć niedługo zaczynam praktyki, to jeszcze czuję klimat wakacji i nie chcę się z nim rozstawać. Tegoroczne wakacje na pewno zaliczam do udanych – dzięki mojemu cudownemu, szalonemu psiakowi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>