Kilka słów o schronisku w Katarzynowie

Dlaczego warto adoptować psiaka ze schroniska? Sama tak naprawdę tego nie rozumiałam, dopóki nie przygarnęliśmy Muchy. Jest z nami dopiero od pół roku, a wydaje mi się, że przywiązała się do nas bardziej niż wszystkie poprzednie psy. Myślę, że żaden kupiony psiak nie potrafi tak cieszyć się na widok kogokolwiek z domowników, jak te ze schroniska. Wyraża tą radość całym sobą. Mucha mimo tego, że jest bardzo rozbieganym psem, na spacerze nigdy nie ucieka, zawsze wraca, machając ogonem z zadowoleniem. Potrafi cieszyć się ze wszystkiego, nawet zwykłej zabawki, zrobionej samodzielnie ze starych bluzek. Zawsze chętna do zabawy i pieszczot. Wdzięczna za każdą poświęconą jej chwilę. Myślę, że każdemu przydałby się taki pełen radości psiak, a te ze schroniska mimo swoich ciężkich przeżyć potrafią niesamowicie zarażać szczęściem i pozytywną energią!
Dlaczego schronisko w Katarzynowie? Psiaki mają tam dobre warunki i świetną opiekę. O ich zdrowie dba weterynarz, wszystkie są szczepione i dokładnie przebadane przed oddaniem oraz przygotowane do adopcji. Są zadbane, wolontariusze wyprowadzają je na spacerki, bawią się z nimi, przytulają. Sprawiają, że życie tych psiaków staje się choć trochę lepsze, weselsze. Oczywiście każdy podopieczny schroniska bardzo czeka na ludzi, którzy pokochają tylko jego i zaakceptują takim, jaki jest. Myślę, że czytając mojego bloga można poradzić sobie ze wszystkimi problemami z czworonogiem, ważne by się nie zniechęcać. Te psy szczególnie potrafią się odwdzięczać za poświęcany im czas. Zachęcam więc do adopcji psiaków ze schroniska, szczególnie tego w Katarzynowie, bo jest najbliższe mojemu sercu. Zachęcam też do pomocy, psy bardzo potrzebują jedzenia, czasem innych akcesoriów. Link na stronę schroniska:

http://sdbz.pl/

Polecam adopcję starszych piesków, udowodnijmy, że nie wszyscy ludzie są źli.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>